Lidé v Královéhradecké diecézi

Hledáte konkrétního faráře, jáhna či pastoračního asistenta či člena diecézních nebo celocírkevních orgánů? V přehledné tabulce naleznete všechny duchovní ve služebním poměru ke Královéhradecké diecézi CČSH, laické zaměstnance, členy církevních orgánů, správce objektů a další. V tabulce jsou základní kontakty, po rozkliknutí naleznete také podrobné informace o jedinci.

Benjamin Mlýnek

Zobrazit všechny osoby

Farář v NO Jablonec nad Nisou (1976 - 1977)

Farář v NO Jablonec nad Nisou (1979 - 1999)

Administrátor v NO Frýdlant (1980 - 1980)

Administrátor v NO Držkov (od 1988)

Zmocněnec Diecézní rady v NO Velké Hamry (od 1. 7. 1988)

Administrátor v NO Velké Hamry (1. 7. 1988 - 1999)

Administrátor v NO Zlatá Olešnice (1989 - 1991)

Zmocněnec Diecézní rady v NO Držkov (od 1998)

Farář v NO Velké Hamry (od 1999)

Administrátor v NO Česká Lípa (2000 - 2001)

Administrátor v NO Nový Bor (2000 - 2001)

Administrátor v NO Liberec (2002 - 2003)

Administrátor v NO Vysoké nad Jizerou (2003 - 2004)

Administrátor v NO Lomnice nad Popelkou (2006 - 2008)

Administrátor v NO Liberec (2008 - 2012)

Zmocněnec Diecézní rady v NO Jenišovice (od 1. 6. 2014)

Administrátor v NO Jenišovice (od 1. 6. 2014)

Administrátor v NO Česká Lípa (od 15. 6. 2016)

Administrátor v NO Mimoň (od 15. 6. 2016)

Zmocněnec Diecézní rady v NO Česká Lípa (1. 7. 2016 - 2016)

Zmocněnec Diecézní rady v NO Mimoň (od 1. 7. 2016)

Člen Diecézní rady (od 1999)

Vikář vikariátu Liberec (od 1. 9. 1999)

Člen Církevního zastupitelstva (2006 - 2010)

Člen Církevního zastupitelstva (2010 - 2013)

  • 483 710 333
  • 606107415