Lidé v Královéhradecké diecézi

Hledáte konkrétního faráře, jáhna či pastoračního asistenta či člena diecézních nebo celocírkevních orgánů? V přehledné tabulce naleznete všechny duchovní ve služebním poměru ke Královéhradecké diecézi CČSH, laické zaměstnance, členy církevních orgánů, správce objektů a další. V tabulce jsou základní kontakty, po rozkliknutí naleznete také podrobné informace o jedinci.

Kazatelka z povolání v NO Semily (od 2018)

Pastorační asistentka v NO Semily (od 2018)

Farář v NO Hrádek nad Nisou (1986 - 1993)

Administrátor v NO Varnsdorf (1986 - 1989)

Administrátor v NO Jenišovice (1993 - 1997)

Farář v NO Turnov (od 1993)

Administrátor v NO Přepeře (1994 - 1996)

Administrátor v NO Přepeře (od 1. 7. 2014)

Člen Církevního zastupitelstva (2006 - 2010)

Člen Církevního zastupitelstva (2010 - 2013)

Člen Vzdělávací komise (od 2015)

Kazatel z povolání v NO Bakov nad Jizerou (od 11. 9. 2017)

Kazatel z povolání v NO Český Dub (od 11. 9. 2017)

Kazatel z povolání v NO Mnichovo Hradiště (od 11. 9. 2017)

Farář v NO Bakov nad Jizerou (1965 - 1974)

Farář v NO Nové Město nad Metují (1974 - 2011)

Administrátor v NO Broumov (1985 - 1985)

Administrátor v NO Broumov (1990 - 2001)

Administrátor v NO Úpice (1998 - 1998)

Administrátor v NO Česká Skalice (2001 - 2002)

Administrátor v NO Česká Skalice (2005 - 2006)

Duchovní v NO Dobruška (1. 12. 2014 - 2015)

Člen Diecézního revizního finančího výboru (2006 - 2010)

Člen Diecézního revizního finančího výboru (od 2010)

Duchovní (od 31. 10. 2015)

Člen Diecézního revizního finančího výboru (od 22. 5. 2015)

Ředitelka Domova U Spasitele (od 2015)

Předseda rady starších v NO Trutnov (od 2000)

Člen Diecézní rady (od 1. 5. 2016)

Kazatelka z povolání v NO Přelouč (2012 - 2015)

Kazatelka z povolání v NO Hradec Králové (2016 - 31. 10. 2016)

Jáhenka v NO Česká Skalice (1. 11. 2016 - 2016)

Jáhenka v NO Česká Skalice (od 2017)

Členka Komise pro práci se seniory (od 19. 9. 2017)

Kazatel z povolání v NO Nový Bydžov (1. 7. 2014 - 2015)

Kazatel při deicézní radě (2016 - 2016)

Člen Diecézního kárného výboru (od 1. 5. 2016)

Farářka v NO Frýdlant (2004 - 2006)

Farářka v NO Jaroměř (od 2006)

Administrátorka v NO Holohlavy (od 2008)

Členka Komise pro práci se seniory (od 2015)

Členka Diecézního kárného výboru (od 1. 5. 2016)

Členka Diecézního revizního finančího výboru (2006 - 2010)

Členka Diecézního revizního finančího výboru (od 2010)

Členka Církevního zastupitelstva (od 1. 5. 2016)

Jáhenka v NO Bakov nad Jizerou (1997 - 2012)

Jáhenka v NO Mnichovo Hradiště (1997 - 2012)

Farářka v NO Bakov nad Jizerou (2012 - 2015)

Administrátorka v NO Mnichovo Hradiště (2012 - 2015)

Administrátorka v NO Český Dub (1. 8. 2014 - 2015)

Administrátorka v NO Bakov nad Jizerou (od 2015)

Farářka v NO Český Dub (od 2015)

Administrátorka v NO Mnichovo Hradiště (od 2015)

Členka Církevního zastupitelstva (od 2012)

Členka Pastorační komise (od 2015)

Členka Komise pro práci s dětmi (od 2015)

Členka Komise sociální (od 2015)

Pastorační asistentka v NO Nechanice (2011 - 2011)

Pastorační asistentka v NO Nechanice (1. 11. 2013 - 2015)

Jáhenka v NO Dvůr Králové nad Labem (od 25. 10. 2015)

Kazatelka při diecézní radě (2014 - 2015)

Členka Komise pro práci se seniory (od 2015)

Farář v NO Jičín (2003 - 2012)

Administrátor v NO Vysoké Veselí (2003 - 2012)

Zmocněnec Diecézní rady v NO Vysoké Veselí (2003 - 2012)

Zmocněnec Diecézní rady v NO Sobotka (2009 - 2012)

Administrátor v NO Jilemnice (od 2012)

Farář v NO Vysoké nad Jizerou (2012 - 2013)

Zmocněnec Diecézní rady v NO Vysoké nad Jizerou (od 2012)

Farář v NO Vrchlabí (od 2013)

Administrátor v NO Vysoké nad Jizerou (od 2013)

Člen Diecézního kárného výboru (2010 - 2016)

Metodik Liturgické komise (od 2015)

Duchovní v NO Přelouč (1. 12. 2014 - 2015)

Farář v NO Přelouč (od 2015)

Člen Vzdělávací komise (od 2015)

Farář v NO Velké Hamry (1974 - 1988)

Farář v NO Lomnice nad Popelkou (1988 - 2006)

Administrátor v NO Jenišovice (1989 - 1990)

Administrátor v NO Vrchlabí (1993 - 1993)

Farář v NO Lomnice nad Popelkou (od 2008)

Jáhen v NO Frýdlant (1996 - 1996)

Administrátor v NO Náchod (1999 - 2000)

Farář v NO Úpice (1999 - 2007)

Administrátor v NO Trutnov (2001 - 2007)

Farář v NO Trutnov (od 2007)

Administrátor v NO Úpice (od 2007)

Administrátor v NO Dvůr Králové nad Labem (2011 - 2013)

Administrátor v NO Dvůr Králové nad Labem (od 1. 9. 2015)

Člen Vzdělávací komise (od 2015)

Správce Penzionu Betlém (od 2015)

Farář v NO Liberec (1982 - 1999)

Administrátor v NO Rumburk (1982 - 1997)

Administrátor v NO Frýdlant (1983 - 1989)

Administrátor v NO Jablonné v Podještědí (1986 - 1993)

Administrátor v NO Hrádek nad Nisou (1997 - 1997)

Administrátor v NO Velký Vřešťov (2004 - 2006)

Administrátor v NO Hradec Králové (2008 - 2013)

Zmocněnec Diecézní rady v NO Nechanice (2009 - 2011)

Farář v NO Litomyšl (od 1. 7. 2013)

Biskup Diecézní rady (1999 - 2013)

Člen Pastorační komise (od 2015)

Člen Komise pro práci s dětmi (od 2015)

Člen Ediční rady (od 2015)

Jáhenka v NO Dvůr Králové nad Labem (2010 - 2013)

Farářka v NO Dvůr Králové nad Labem (2013 - 2015)

Zmocněnkyně Diecézní rady v NO Nechanice (od 1. 8. 2015)

Administrátorka v NO Nechanice (od 1. 8. 2015)

Farářka v NO Hradec Králové (od 1. 9. 2015)

Kazatelka při diecézní radě (2008 - 2010)

Metodička Komise pro práci s dětmi (od 2015)

Pastorační asistentka v NO Hradec Králové (2000 - 2013)

Pastorační asistentka v NO Litomyšl (1. 7. 2013 - 2016)

Kazatelka z povolání v NO Litomyšl (od 2017)

Kazatelka při diecézní radě (2000 - 2013)

Jáhenka v NO Semily (1995 - 1996)

Administrátorka v NO Bozkov (od 1999)

Jáhenka v NO Semily (1999 - 2001)

Farářka v NO Semily (od 2001)

Členka Diecézního kárného výboru (od 2010)

Členka Pastorační komise (od 2015)

Členka Komise pro práci s dětmi (od 2015)

Členka Komise sociální (od 2015)

Členka Ediční rady (od 2015)

Člen Diecézního revizního finančího výboru (2006 - 2010)

Člen Diecézního revizního finančího výboru (od 2010)

Kazatel z povolání v NO Vrchlabí (1975 - 1978)

Kazatel z povolání v NO Hlinsko (1978 - 1982)

Administrátor v NO Nekoř (1983 - 1990)

Farář v NO Žamberk (1983 - 1990)

Farář v NO Nekoř (od 1990)

Administrátor v NO Žamberk (od 2002)

Farářka v NO Hostinné (1974 - 1978)

Farářka v NO Česká Třebová (1982 - 1984)

Administrátorka v NO Lanškroun (od 1982)

Farářka v NO Česká Třebová (od 1985)

Administrátorka v NO Choceň (1994 - 1. 6. 2018)

Farářka v NO Choceň (od 1. 6. 2018)

Členka Diecézního kárného výboru (2006 - 2010)

Členka Diecézního kárného výboru (2010 - 2016)

Kazatelka z povolání v NO Hradec Králové - Nový Hradec Králové (1979 - 1982)

Farářka v NO Hlinsko (1983 - 1994)

Duchovní v NO Vysoké Mýto (2014 - 2016)

Externí duchovní v NO Vysoké Mýto (od 1. 9. 2017)

Správce budov (od 2015)

Správce ubytovacího zařízní ARARAT (od 2017)

Farářka v NO Hronov (od 1990)

Administrátorka v NO Machov (od 1990)

Administrátorka v NO Rtyně v Podkrkonoší (1997 - 1997)

Členka Komise sociální (od 2015)

Členka Církevního zastupitelstva (od 1. 5. 2016)

Laický kazatel v NO Frýdlant (od 1990)

Předseda rady starších v NO Frýdlant (od 24. 6. 2015)

Stavební technik (od 2015)

Administrátor v NO Jablonné v Podještědí (1996 - 2002)

Jáhen v NO Liberec (2003 - 14. 8. 2017)

Jáhen v NO Frýdlant (od 15. 8. 2017)

Jáhen v NO Liberec (od 15. 8. 2017)

Předseda rady starších v NO Nový Bydžov (od 29. 5. 2016)

Člen Diecézního kárného výboru (od 1. 5. 2016)

Pastorační asistent v NO Pardubice (2000 - 30. 6. 2014)

Kazatel z povolání v NO Pardubice (od 1. 7. 2014)

Farář v NO Jablonec nad Nisou (1976 - 1977)

Farář v NO Jablonec nad Nisou (1979 - 1999)

Administrátor v NO Frýdlant (1980 - 1980)

Administrátor v NO Držkov (od 1988)

Zmocněnec Diecézní rady v NO Velké Hamry (od 1. 7. 1988)

Administrátor v NO Velké Hamry (1. 7. 1988 - 1999)

Administrátor v NO Zlatá Olešnice (1989 - 1991)

Zmocněnec Diecézní rady v NO Držkov (od 1998)

Farář v NO Velké Hamry (od 1999)

Administrátor v NO Česká Lípa (2000 - 2001)

Administrátor v NO Nový Bor (2000 - 2001)

Administrátor v NO Liberec (2002 - 2003)

Administrátor v NO Vysoké nad Jizerou (2003 - 2004)

Administrátor v NO Lomnice nad Popelkou (2006 - 2008)

Administrátor v NO Liberec (2008 - 2012)

Zmocněnec Diecézní rady v NO Jenišovice (od 1. 6. 2014)

Administrátor v NO Jenišovice (od 1. 6. 2014)

Administrátor v NO Česká Lípa (od 15. 6. 2016)

Administrátor v NO Mimoň (od 15. 6. 2016)

Zmocněnec Diecézní rady v NO Česká Lípa (1. 7. 2016 - 2016)

Zmocněnec Diecézní rady v NO Mimoň (od 1. 7. 2016)

Člen Diecézní rady (od 1999)

Vikář vikariátu Liberec (od 1. 9. 1999)

Člen Církevního zastupitelstva (2006 - 2010)

Člen Církevního zastupitelstva (2010 - 2013)

Farářka v NO Jablonec nad Nisou (od 2000)

Administrátorka v NO Frýdlant (2008 - 2009)

Administrátorka v NO Liberec (1. 10. 2015 - 30. 6. 2016)

Administrátorka v NO Nový Bor (od 15. 6. 2016)

Zmocněnkyně Diecézní rady v NO Nový Bor (1. 7. 2016 - 2016)

Administrátorka v NO Liberec (od 1. 10. 2017)

Členka Pastorační komise (od 2015)

Farářka v NO Úpice (1970 - 1981)

Farářka v NO Náchod (1981 - 1999)

Administrátorka v NO Police nad Metují (1994 - 1999)

Farářka v NO Kostelec nad Orlicí (od 2000)

Farářka v NO Rychnov nad Kněžnou (od 2000)

Administrátorka v NO Vamberk (od 2000)

Administrátorka v NO Vamberk (2000 - 2007)

Členka Diecézní rady (2000 - 2016)

Členka Církevního zastupitelstva (2006 - 2010)

Členka Církevního zastupitelstva (2010 - 2015)

Členka Komise pro práci s dětmi (od 2015)

Členka Komise pro práci se seniory (od 2015)

Kazatelka z povolání v NO Dobruška (2008 - 2011)

Kazatelka z povolání v NO Nové Město nad Metují (2008 - 2011)

Farářka v NO Dobruška (od 2011)

Členka Diecézního revizního finančího výboru (od 1. 10. 2010)

Členka Ediční rady (od 2015)

Tajemnice úřadu diecéze (od 1. 7. 2016)

Jáhen v NO Český Dub (1993 - 1996)

Jáhen v NO Bakov nad Jizerou (1996 - 1997)

Administrátor v NO Mnichovo Hradiště (1996 - 1997)

Administrátor v NO Bakov nad Jizerou (1997 - 2012)

Administrátor v NO Mnichovo Hradiště (1997 - 2012)

Farář v NO Český Dub (2000 - 2013)

Administrátor v NO Frýdlant (2002 - 2003)

Administrátor v NO Hrádek nad Nisou (2002 - 2004)

Administrátor v NO Český Dub (1. 7. 2013 - 2014)

Administrátor v NO Frýdlant (od 1. 9. 2016)

Biskup Diecézní rady (od 28. 4. 2013)

Člen Ediční rady (od 2015)

Jáhen v NO Chrudim (2008 - 2012)

Duchovní v NO Chrudim (1. 12. 2012 - 2013)

Farář v NO Chrudim (1. 2. 2013 - 2015)

Administrátor v NO Chlumec nad Cidlinou (od 1. 12. 2014)

Farář v NO Nový Bydžov (od 1. 9. 2015)

Člen Právní rady (od 7. 6. 2014)

Člen Pastorační komise (od 2015)

Člen Liturgické komise (od 2015)

Předseda Diecézního kárného výboru (od 1. 5. 2016)

Ředitelka střediska Husitské diakonie AMBRA (od 2017)

Farářka v NO Holohlavy (1966 - 1973)

Farářka v NO Červený Kostelec (1974 - 2007)

Administrátorka v NO Rtyně v Podkrkonoší (1998 - 2007)

Duchovní v NO Červený Kostelec (2007 - 2013)

Kněz v NO Rtyně v Podkrkonoší (2007 - 2013)

Členka Diecézního revizního finančího výboru (2006 - 2010)

Kněz při diecézní radě (2008 - 2008)

Členka Diecézního revizního finančího výboru (od 2010)

Duchovní (od 2014)

Farář v NO Vysoké Mýto (od 1998)

Administrátor v NO Chrudim (2008 - 2013)

Vikář vikariátu Pardubice (od 1. 3. 2006)

Člen Diecézní rady (od 1. 11. 2010)

Člen Církevního zastupitelstva (od 2013)

Metodik Vzdělávací komise (od 2015)

Předsedkyně rady starších v NO Hradec Králové (2010 - 2014)

Členka Diecézního kárného výboru (od 2010)

Pastorační asistent v NO Trutnov (od 2000)

Sociální pracovník ubytovacího zařízní ARARAT (od 2017)

Farář v NO Pardubice (od 2000)

Člen Diecézního revizního finančího výboru (2006 - 2010)

Člen Diecézního revizního finančího výboru (od 2010)

Člen Církevního zastupitelstva (od 2013)

Člen Vzdělávací komise (od 2015)

Člen Ediční rady (od 2015)

Farářka v NO Litomyšl (1994 - 2013)

Administrátorka v NO Česká Skalice (od 2017)

Kněz při diecézní radě (1. 7. 2013 - 2014)

Duchovní při vikariátu vikariátu Pardubice (od 1. 7. 2014)

Farářka v NO Holice v Čechách (1973 - 1. 6. 2018)

Administrátorka v NO Pardubice - Svítkov (1974 - 1982)

Duchovní v NO Holice v Čechách (od 1. 6. 2018)

Členka Diecézního kárného výboru (2006 - 2010)

Členka Diecézní rady (2006 - 2010)

Místopředsedkyně Diecézní rady (od 2010)

Ředitelka úřadu úřadu diecéze (od 15. 12. 2014)

Zmocněnkyně Diecézní rady v NO Sobotka (od 2012)

Zmocněnkyně Diecézní rady v NO Vysoké Veselí (od 2012)

Kazatelka z povolání v NO Jičín (od 1. 9. 2012)

Předsedkyně Diecézního revizního finančího výboru (od 30. 5. 2014)

Farářka v NO Hostinné (1978 - 1981)

Administrátorka v NO Hostinné (1981 - 1982)

Farářka v NO Vrchlabí (1981 - 1982)

Farářka v NO Hostinné (1982 - 1983)

Farářka v NO Jičín (od 2012)

Administrátorka v NO Sobotka (od 2012)

Administrátorka v NO Vysoké Veselí (od 2012)

Farář v NO Červený Kostelec (od 2007)

Administrátor v NO Rtyně v Podkrkonoší (od 2007)

Metodik Pastorační komise (od 2015)

Pastorační asistentka v NO Bozkov (od 2000)

Pastorační asistentka v NO Semily (od 2000)

Členka Církevního zastupitelstva (2006 - 2010)

Členka Církevního zastupitelstva (od 2010)

Pastorační asistentka v NO Kostelec nad Orlicí (2000 - 30. 6. 2014)

Pastorační asistentka v NO Rychnov nad Kněžnou (2000 - 30. 6. 2014)

Pastorační asistentka v NO Vamberk (2000 - 30. 6. 2014)

Pastorační asistentka v NO Kostelec nad Orlicí (od 1. 7. 2014)

Pastorační asistentka v NO Rychnov nad Kněžnou (od 1. 7. 2014)

Jáhenka v NO Přelouč (2004 - 2007)

Farářka v NO Přelouč (2007 - 2015)

Administrátorka v NO Chlumec nad Cidlinou (2008 - 2008)

Administrátorka v NO Chlumec nad Cidlinou (2009 - 2011)

Farářka v NO Chrudim (od 1. 9. 2015)

Zmocněnkyně Diecézní rady v NO Holice v Čechách (od 1. 6. 2018)

Farář v NO Hlinsko (od 1994)

Administrátor v NO Přelouč (2003 - 2004)

Člen Diecézní rady (2001 - 2010)

Předseda rady starších v NO Pardubice (od 2000)

Člen Diecézní rady (2010 - 2014)

Finanční zpravodaj Diecézní rady (od 2014)

Farář v NO Náchod (2000 - 2001)

Administrátor v NO Police nad Metují (2000 - 2001)

Administrátor v NO Broumov (2001 - 2007)

Farář v NO Police nad Metují (od 2001)

Administrátor v NO Náchod (od 1. 11. 2013)

Farářka v NO Nové Město nad Metují (od 1. 11. 2010)

Administrátorka v NO Česká Skalice (2015 - 2015)

Zmocněnkyně Diecézní rady v NO Studnice (od 2017)

Administrátorka v NO Studnice (od 2017)

Členka Komise pro práci s dětmi (od 2015)

Vikářka vikariátu Náchod (od 1. 3. 2016)

Členka Diecézní rady (od 1. 5. 2016)

Kazatel z povolání v NO Frýdlant (1999 - 1999)

Jáhen v NO Chlumec nad Cidlinou (2001 - 2007)

Farář v NO Chlumec nad Cidlinou (2008 - 2012)

Externí duchovní v NO Frýdlant (od 2017)

Kněz při diecézní radě (2014 - 2016)

Kazatelka při diecézní radě (2000 - 2016)

Externí duchovní (od 2017)

Pastorační asistentka v NO Čáslav (2000 - 2010)

Farářka v NO Čáslav (od 2012)

Kazatelka při diecézní radě (2011 - 2012)

Členka Komise pro práci s dětmi (od 2015)

Pastorační asistent v NO Žamberk (1. 12. 2011 - 2015)

Kazatel z povolání v NO Česká Třebová (od 2016)

Kazatel z povolání v NO Žamberk (od 2016)

Člen Pastorační komise (od 2015)

Člen Diecézní rady (od 1. 5. 2016)

Farář v NO Bozkov (1996 - 1998)

Administrátor v NO Semily (1997 - 1999)

Administrátor v NO Vysoké nad Jizerou (1998 - 1998)

Farář v NO Hradec Králové (1999 - 2001)

Administrátor v NO Hradec Králové - Nový Hradec Králové (2000 - 2001)

Farář v NO Nová Paka (od 2001)

Administrátor v NO Vrchlabí (2002 - 2003)

Administrátor v NO Jičín (2003 - 2003)

Zmocněnec Diecézní rady v NO Chlumec nad Cidlinou (od 16. 12. 2014)

Vikář vikariátu Hradec Králové (od 19. 3. 2004)

Člen Církevního zastupitelstva (2006 - 2010)

Člen Diecézní rady (od 2013)

Člen Církevního zastupitelstva (od 2015)

Člen Církevního zastupitelstva (2006 - 2010)

Externí duchovní (od 2013)

Pastorační asistentka v NO Liberec (2005 - 2011)

Pastorační asistentka v NO Hrádek nad Nisou (od 2011)

Pastorační asistentka v NO Frýdlant (1. 9. 2016 - 31. 8. 2017)

Jáhenka v NO Frýdlant (od 1. 9. 2017)

Pastorační asistentka v NO Liberec (2005 - 2008)

Kazatelka z povolání v NO Český Dub (1. 11. 2014 - 2016)

Kazatelka z povolání v NO Česká Lípa (od 1. 12. 2016)

Zmocněnkyně Diecézní rady v NO Česká Lípa (od 1. 12. 2016)

Kazatelka z povolání v NO Nový Bor (od 1. 12. 2016)

Zmocněnkyně Diecézní rady v NO Nový Bor (1. 12. 2016 - 21. 2. 2017)

Kazatelka při diecézní radě (2008 - 2014)

Farář v NO Heřmanův Městec (1990 - 2002)

Kněz v NO Heřmanův Městec (2002 - 2016)

Externí duchovní v NO Heřmanův Městec (od 2017)

Farářka v NO Heřmanův Městec (od 2002)

Administrátorka v NO Přelouč (2004 - 2007)

Člen Diecézního revizního finančího výboru (2006 - 2010)

Člen Diecézního revizního finančího výboru (od 2010)

Farářka v NO Broumov (od 2007)

Metodička komise Komise pro práci se seniory (od 2015)

Členka Ediční rady (od 2015)

Farářka v NO Bakov nad Jizerou (1995 - 1996)

Administrátorka v NO Mnichovo Hradiště (1995 - 1996)

Farářka v NO Čáslav (1996 - 2007)

Administrátorka v NO Velký Vřešťov (2006 - 2009)

Administrátorka v NO Čáslav (2007 - 2012)

Administrátorka v NO Frýdlant (2007 - 2008)

Zmocněnkyně Diecézní rady v NO Velký Vřešťov (2009 - 2016)

Farářka v NO Velký Vřešťov (od 2009)

Členka Liturgické komise (od 2015)

Kazatelka z povolání v NO Hrádek nad Nisou (1993 - 1996)

Zmocněnkyně Diecézní rady v NO Hrádek nad Nisou (od 1996)

Farářka v NO Hrádek nad Nisou (1998 - 2002)

Jáhenka v NO Hrádek nad Nisou (2006 - 2008)

Jáhenka v NO Hrádek nad Nisou (2008 - 2012)

Farářka v NO Hrádek nad Nisou (od 2013)

Metodička Komise sociální (od 2015)

Jáhen v NO Přelouč (1990 - 1997)

Administrátor v NO Nechanice (1997 - 1999)

Farář v NO Nový Bydžov (1997 - 2015)

Administrátor v NO Chlumec nad Cidlinou (1999 - 2001)

Duchovní v NO Nový Bydžov (1. 9. 2015 - 2016)

Externí duchovní v NO Nový Bydžov (od 2017)