top of page

Vernisáž výstavy LABSKÁ MÝMA OČIMA


GALERIE AMBROŽ vás zve na výstavu fotografií LABSKÁ MÝMA OČIMA s vernisáží výstavy v úterý 28. listopadu 2023 od 18 hodin a s vyhodnocením vítězné fotografie a předáním ceny – fotobatoh Tamrac. Večer hudebně doprovodí Alois Neruda. Výstava otevřena 28. 11. 2023 - 18. 2. 2024 ve Sboru kněze Ambrože každou neděli do 9-11 hodin.

.

Cílem výstavy je přinést nezávislé a autentické obrazové svědectví o životě v Labské kotlině I, prvního pováleč- ného obytného komplexu ve městě a Labské II, ukázkového sídliště tzv. krásného sídliště z 60. let 20. století, projekt oceňovaný mnoha i zahraničními cenami.

.

Tento projekt má zprostředkovat veřejnosti pohled na okamžiky každodenního života lidí, města, přírody v místě a v “sousedství” Gočárova Sboru kněze Ambrože. Soutěž chce stimulovat rozvoj fotografie jako svébytného média, jako prostředek mezilidského poznání a porozumění.

.

Akce se uskutečňuje za finanční podpory Královéhradeckého kraje, děkujeme. Sponzorem hlavní ceny je firma EKG s.r.o. Hradec Králové, děkujeme.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page